Załoga przedszkola

Wykładowcy

Poniżej prezentujemy informacje o wykładowcach współpracujących z przedszkolem oraz z naszym żłobkiem.

Ewa Gorzelak

Wykładowcy w przedszkoluPolska aktorka filmowa i teatralna, ur. 3 listopada 1974 roku w Łodzi, w 1997 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę teatralną w Warszawie. Znana z wielu ról filmowych i teatralnych. Zagrała w takich filmach jak: "Fałszerze. Powrót Sfory", "Zakochani", "Skok", "Policjanci", "Ostatnia Misja", "Amok", "Farba" ,"Zaklęta", "Matka swojej matki", "Dom".

Mamy przyjemność gościć ją w swoich domach oglądając nasze ulubione seriale: "M jak miłość", "Pitbull", "Glina", "Pensjonat pod Różą", "Na Wspólnej", "As", "Na dobre i na złe" czy "Złotopolscy".

Z mężem, również aktorem, mają dwóch synów: Franka i Ryśka. Ewa Gorzelak jest prezesem fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka", którą sama założyła. Celem działania Fundacji jest pomoc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową oraz ich rodzinom.

Pani Ewa wyraziła zgodę na prowadzenie cyklicznie odbywających się w Zaczarowanym Ogrodzie warsztatów teatralnych.

Michał Tramer

Wykładowcy w przedszkoluReżyser, scenograf, pedagog.

Od 2003 roku związany z Teatrem Gry i Ludzie w Katowicach jako aktor występując w spektaklach "Kuglarze", "Ballada o Janie Wnęku", "Facelifting". Reżyser spektakli dla dzieci "Morskie opowieści Kapitana Guliwera", "Takie sobie bajeczki". Kilkukrotnie pisał scenariusze oraz reżyserował okazjonalne spektakle o tematyce historycznej.

Ponad 15 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako instruktor teatralny i opiekun ognisk artystycznych. Od kilkunastu lat prowadzi amatorskie grupy teatralne, odrębne formy warsztatowe, pomysłodawca i koordynator trzech edycji warsztatów "Praktyczny kurs reżyserii dla pedagogów i instruktorów teatralnych".

Organizator i współprowadzący warsztaty teatralne w Zaczarowanym Ogrodzie.

Wykształcenie: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie - Reżyser Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych.

Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Nauk Społecznych, Kierunek - Historia, Specjalność - Nauczycielska.

www.gryiludzie.pl

Magdalena Tramer

Wykładowcy w przedszkoluAbsolwentka kulturoznawstwa. Od 2005r należy do zespołu aktorskiego Teatru Gry i Ludzie, grając w takich spektaklach jak: "Kuglarze", "Ballada o Janie Wnęku", "Facelifting", spektaklach dla dzieci "Takie sobie bajeczki", "Koty trzy" oraz innych przedsięwzięciach teatru.

Pani Magda w Zaczarowanym Ogrodzie prowadzi zajęcia teatralne.

Organizator i współprowadząca warsztaty teatralne w Zaczarowanym Ogrodzie.

Wykształcenie: Uniwersytet Śląski w Katowicach - Wydział Filologiczny - Instytut Nauk o Kulturze.

www.gryiludzie.pl

Aneta Weber

Wykładowcy w przedszkoluPedagog specjalny, terapeuta, logopeda, nauczyciel języka polskiego.

Obecnie w trakcie specjalistycznych studiów podyplomowych z neurologopedii.

Pani Aneta jest doświadczonym terapeutą i logopedą, od 2004 roku pracuje w Ośrodku Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczym w Wyrach. W "Zaczarowanym Ogrodzie" prowadzi indywidualną terapię logopedyczną oraz zajęcia grupowe- logorytmikę.

Hanna Leks

Wykładowcy w przedszkoluInstruktor zajęć szachowych

Mistrzyni Międzynarodowa oraz wielokrotna Mistrzyni Polski i Europy. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie jako zawodniczka. Od dwóch lat łączy swoją miłość do szachów z pasją pedagogiczną i pracuje jako trener/instruktor dzieci i młodzieży.

Pani Hanna prowadzi w "Zaczarowanym Ogrodzie" zajęcia szachowe, które:

• uczą logicznego myślenia
  • rozwijają wyobraźnię
  • doskonalą pamięć
  • wspierają naukę matematyki
  • uczą zdrowej rywalizacji w myśl zasady- fair play!

Więcej o Hannie Leks na stronach:

Bartosz Rzemieniecki

Wykładowcy w przedszkoluTrener dzieci w Zaczarowanym Ogrodzie oraz w najlepszym i największym klubie Judo w Polsce - GKS "Czarni" Bytom. To wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych.