Załoga przedszkola

Wychowawcy w przedszkolu i Klubie Malucha

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, którzy traktują pracę z dziećmi jako swoją pasję. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje o wychowawcach pracujących w przedszkolu oraz w naszym żłobku.

mgr Agata Zub

Wychowawcy w przedszkoluNauczyciel wychowania przedszkolnego/ Nauczyciel plastyki

Wychowawca grupy przedszkolnej "Misie" (6-latki).

Pracuję w zawodzie od osiemnastu lat. Odkąd pamiętam zawsze fascynowała mnie praca z dziećmi, zarówno tymi młodszymi, jak i trochę starszymi. Bycie nauczycielem daje mi wiele satysfakcji i radości. Ukończyłam z wyróżnieniem Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale Artystycznym. Posiadam również uprawnienia do nauczania Edukacji Wczesnoszkolnej. Pracowałam wiele lat w Prywatnej Szkole Artystycznej "ART" w Tychach. Moi uczniowie zajmowali czołowe miejsca w konkursach plastycznych.

Pragnę wyposażyć moich podopiecznych w wiedzę o otaczającym świecie, nauczyć szacunku i zrozumienia dla innych ludzi. Moim sposobem na zdrowy i aktywny tryb życia jest jazda na rowerze, nartach, obcowanie z przyrodą i sztuką.

lic. Karol Marekwia

Wychowawcy w przedszkoluNauczyciel wychowania przedszkolnego.

Wychowawca grupy przedszkolnej "Wiewiórki" ( 2/2,5-latki).
Pod opieką ma 2/2,5-letnie "Wiewiórki".

Tata pełnego energii i ciekawego świata 6-letniego Tymka. W wolnym czasie żongluje, uprawia slacklineing i czyta.

Wykształcenie zostało zdobyte w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie, kierunek: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

Lucyna Helios

Wychowawcy w przedszkoluPomoc nauczyciela w grupie przedszkolnej "Wiewiórki" ( 2/2,5-latki).

Pani Lucyna po ukończeniu WTO w Pszczynie podjęła pracę w Przedszkolu nr 2 w Tychach. W "Zaczarowanym Ogrodzie" pracuje w charakterze pomocy nauczyciela w grupie przedszkolnej "Wiewiórki", gdzie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym w opiece nad dziećmi.

Pani Lucyna jest osobą niezwykle ciepłą, cierpliwą i wrażliwą na potrzeby najmłodszych. Prywatnie jest mamą dwóch dorosłych synów i 14-letniej córki. W wolnych chwilach słucha muzyki relaksacyjnej i realizuje swoją wielką pasję - hodowlę roślin ozdobnych.