Wydarzenia w Przedszkolu - Wrzesień 2017

Zaczynamy Rok Szkolny!

Koniec magicznych podróży, wspaniałych dalekich przygód – przygoda czeka tu! W Przedszkolu Zaczarowany Ogród! Zapraszamy na kolejny czarodziejski rok! Będzie się działo!

Przedszkolaki interpretują wiersze!

Kto powiedział, że najmłodsi nie potrafią interpretować poezji? Rysunkowa interpretacja wiersza to dla naszych maluchów z Zaczarowanego Ogrodu nie tylko prawdziwe wyzwanie, ale przy okazji super zabawa! Dzieci po usłyszeniu wiersza Doroty Gellner pt. „Bajkowy Deszcz” wykonały wspaniałe ilustracje w ramach zajęć plastycznych. Zobaczcie, jak im wyszło!

Warsztaty teatralne – czas start!

Przedszkole Zaczarowany Ogród organizuje warsztaty teatralne dla dzieci – to nasza tradycja i stały punkt programu nauczania. Z tego słynie nasza placówka i jesteśmy tym faktem bardzo dumni! Oprócz warsztatów uczestniczymy w wielu przedstawieniach, realizując edukację najmłodszych z zakresu teatrologii. Sami także tworzymy teatrzyki! To dla nas wielka frajda!

Poznajemy nasze zwierzątka

W ramach cyklu „poznajemy nasze zwierzątka” dzieci mogą przynieść do przedszkola swojego ukochanego pupila. Tym razem Ania pochwaliła się swoimi świnkami morskimi, a Emilka pieskiem. Koledzy byli zachwyceni! Edukacja w zakresie poznawania zwierząt, a także poszanowania dla drugiej istoty jest bardzo ważna. My o tym wiemy i wiedzą o tym nasi najmłodsi!