Wydarzenia w Przedszkolu - Styczeń 2017

Laureaci konkursu bożonarodzeniowego

Dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie świątecznym - Rozdano dyplomy dla Nadii, Natana, Mileny, Kuby, Igora, Filipa i Leny - GRATULACJE!!! Dziękujemy organizatorowi konkursu za wyróżnienia.

Mamy bal!

Pszczółki, księżniczki, policjanci, piraci, kowboje, króliczki – paleta postaci w naszym Ogrodzie! Wspaniała muzyka, śpiewy i tańce, a ponadto zabawy i... gra w szachy! To wszystko czekały na najmłodszych. Bawmy się!

Kino w przedszkolu

Czego nie da się zrobić? Wszystko jest możliwe! Dzieci poprosiły w ferie o małe kino w przedszkolu. Udało się! Zabawa była wspaniała. Był nawet popcorn, jak to w kinie! (oczywiście bez soli).

Dzień Babci i Dziadka

Obowiązkowo w dniu naszych kochanych Babć i Dziadków dzieci musiały przygotować dla nich wspaniały występ. Na zdjęciach występ grupy Misie. Dziękujemy Wam, Dziadkowie, że jesteście!