Wydarzenia w Przedszkolu - Październik 2017

Good Morning! – język angielski

Zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu Zaczarowany Ogród to codzienność! Nawet trzylatki z grupy Zajączki wspaniale odnajdują się w obcym języku. Gdy ćwiczenia prowadzone są w formie zabawy, każda nauka będzie przyjemna!

Wydzieranki

Wydzieranki to trudna metoda plastyczna, ale nie dla naszych trzylatków! Zajączki radzą sobie świetnie w pracach manualnych na zajęciach artystycznych. Takie i inne zadania wykonują często podczas zróżnicowanych prac. Tym razem wydzierały Pana Pomidora. Przy okazji dowiedziały się wiele na temat warzyw!

Sport to zdrowie!

Gimnastyka! Sport! Ćwiczenia! Rozciąganie! Skakanie! To lubią nasze przedszkolaki. Tym razem dzieci z grupy Misie i Wiewiórki miały okazję wziąć udział w ulubionych zajęciach z gimnastyki z Ciocią Agatą.

Świetnie pływamy

Zaczarowany Ogród potrafi wszystko! Nawet pływać! Choć ta umiejętność jest bardzo trudna do opanowania, przedszkolaki coraz lepiej potrafią utrzymywać się na wodzie! A to dzięki cyklicznym zajęciom na basenie w Mikołowie. Pod okien trenera uczą się różnych technik pływackich, a przede wszystkim bezpiecznego przebywania w wodzie!

Pasowanie na przedszkolaka

Nasze Zajączki zostały pasowane marchewką przez najstarszego zająca w przedszkolu. Mali aktorzy swój premierowy występ mają już za sobą, a widzowie ocenili ich brawami na stojąco! Rodzice w ramach poczęstunku dostali oczywiście marchewki i marchewkowe ciasto własnoręcznie wykonane przez nasze zające! Było pyszne!