Wydarzenia w Przedszkolu - Maj 2017

„Kot w butach” współcześnie

W Zaczarowanym Ogrodzie dzieci cały czas powiększają swoją wiedzę o teatrze podczas zajęć teatralnych. W tym celu goszczą u nas artyści. Tym razem dzieci obejrzały spektakl "Kot w butach" w wersji współczesnej. Do gry zostali zaproszeni także mali widzowie. Zobaczcie namiastkę tego spotkania z teatrem!

Akcja zbierania nakrętek

Nasze Słodziaki chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych. Cały czas zbieramy nakrętki dla potrzebujących dzieci. Przypominamy, że każdy klubowicz i przedszkolak może przynosić swoje "nakrętkowe zbiory" do Zaczarowanego Ogrodu. Pomogą one w zakupie sprzętów dla chorych. Mały gest, a tyle znaczy!

Tworzymy sowy!

Podczas warsztatów plastycznych przedszkolaki tworzyły wspaniałe dzieła – to świeczniki w kształcie sowy. Włożyli w nie mnóstwo pracy. Najwięcej czasu zajęła dekoracja klimatycznych ozdób, które teraz staną na parapetach czy stolikach, aby tworzyć ciepły klimat.

Gościem specjalnym MODLISZKI

W każdy piątek w Zaczarowanym Ogrodzie pojawia się ciekawy gość. W miniony piątek tym gościem były… modliszki! Te piękne stworzenia skradły także serca dzieci. Ich niecodzienne ubarwienie, które pozwala się upodobnić do otoczenia przyrody może zmylić niejedną osobę. Stają się bowiem prawie niewidoczne wśród zieleni czy na kwiatach.