Wydarzenia w Przedszkolu - Luty 2017

Pływamy!

W każdą środę pływamy na zajęciach sportowych! Dzieciom idzie to doskonale. Zobaczcie, jakie ćwiczenia robimy.

Wesołych walentynek!

Rozdajemy papierowe serca przygotowane na warsztatach plastycznych! Bo mimo swojej maleńkości mamy ogromne serducha! Dzieci z Zaczarowanego Ogrodu życzą wszystkim dużo miłości!

O zdrowej żywności wiemy wszystko!

Zdrowa żywność? Co to jest? Jak jeść zdrowo? Jak zadbać o zęby? Nasze 4, 5 i 6-latki nie tylko znają odpowiedzi na powyższe pytania, ale samodzielnie potrafią wykonać owocową sałatkę! Zdolne maluchy!

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Ten dzień w naszym przedszkolu jest obchodzony specjalnie! Zawitał do nas też specjalny gość - tata Wiktorii, który przepięknie przeczytał przygody Kubusia Puchatka - DZIĘKUJEMY Panu Sebastianowi i czekamy na kolejne przygody tego słodkiego misia.

Dyplomy Wzorowego Przedszkolaka

Kiedy w Hollywood rozdawane są Oskary, w naszym przedszkolu rozdano dyplomy wzorowego przedszkolaka. Dzieci bardzo się starały, aby go otrzymać. Ci, którym póki co się nie udało, mają jeszcze szansę otrzymać je w czerwcu!