Wydarzenia w Przedszkolu - Listopad 2017

Jak obchodzić się z psem?

Grupy Wiewiórki i Misie oraz Zajączki i Biedronki odwiedziły panie Magda i Asia, które profesjonalnie zajmują się czworonogami. Przyszły do nas z piękną suczką Zafirą. Panie odpowiedziały o tym, jak należy zachowywać się przy psie, czego nie mogą nasze pupile jeść i jak trzeba o nie dbać. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w naszym przedszkolu!

Oprócz nauki także zabawa!

Czym byłoby dzieciństwo i pobyt w przedszkolu bez zabawy? Oprócz nauki, którą chętnie przyswajają dzieci, jest też czas na harce i relaks. Tym razem w Zaczarowanym Ogrodzie zrobiło się kolorowo od kulek, w których szalały przedszkolaki!

Samoobrona

W każdą środę Zaczarowany Ogród gości specjalną osobę. Tym razem był to specjalista od samoobrony, który uczył nas, jak bronić się przed kimś złym. Przedszkolakom obrona szła całkiem nieźle!

Laureaci miejskiego konkursu

24 listopada w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie został rozstrzygnięty Konkurs „Moja rodzina w Mikołowie”. Nadesłano 66 prac. Nagrodzono 15 autorów w czterech kategoriach. Zaczarowany Ogród wspaniale poradził sobie w tym konkursie! Dzieci zostały nagrodzone. Ogromne brawa dla Ksawerego, Liliany, Dominika oraz pozostałych dzieci: Antoniego, Wiktorii, Leny, Leny, Ani, Zuzi i Olka!