Wydarzenia w Przedszkolu - Kwiecień 2017

Wizyta w Fabryce Misiów

Pojechaliśmy do Gliwic, by zobaczyć, jak się rodzą pluszaki. Dzięki tej edukacyjnej wyprawie dzieci wiedzą, że każdy pluszak ma serduszko, wiedzą również, co oznacza słowo odpowiedzialność. Przedszkolaki poznały proces powstawania misiów. Otrzymaliśmy także certyfikaty potwierdzające przynależność przytulanek do naszych grup.

Wizyta w Fabryce Misiów

Przedszkolaki z Zaczarowanego Ogrodu mają zaczarowany głos i wielki talent! Zdobyły bowiem II miejsce w II Przeglądzie Piosenki Angielskiej i Anglojęzycznej dla Przedszkoli. Wszystkie Ciocie są dumne ze swoich wspaniałych podopiecznych. Zobaczcie na filmie, jaki program zaprezentowały.

Zajęcia logopedyczne

Ciocia Aneta, która prowadzi zajęcia z logopedii, zawsze znajdzie ciekawe i nietypowe sposoby na zabawę i naukę jednocześnie. Przedszkolaki nie wiedzą nawet, jak wspaniale ćwiczą przy tych zabawach swój język, aparat mowy i wymowę. Tym razem zabawa w łowienie rybek!

Basen przede wszystkim!

Wpajamy dzieciom, jak ważna jest aktywność fizyczna. Jedną z nich, jaką proponujemy w przedszkolu, są zajęcia na basenie. Dzieci chętnie i aktywnie w nich uczestniczą. Prowadzone są pod okiem trenera - fachowca, który nie tylko mocno pilnuje bezpieczeństwa maluchów, ale szkoli ich pod kątem technicznych umiejętności pływackich. Efekty są widoczne!

Dzień Książki

Dzień Książki w naszym przedszkolu odbył się we wszystkich grupach wiekowych. Niektóre dzieci czytały, inne tylko słuchały. Co więcej - część dzieci wytańczyło swój tekst a część go namalowało! Zobaczcie sami ich zaczarowane ręcznie zakładki, które przygotowały w ramach zajęć z edukacji plastycznej.