Wydarzenia w Przedszkolu - Czerwiec 2017

Zielona Noc w przedszkolu

Kto z nas nie chciałby choć raz spędzić nocy w swoim przedszkolu? Każdy by chciał! W Zaczarowanym Ogrodzie to możliwe! Nasze kochane dzieci miały okazję przeżyć niesamowite przygody podczas Zielonej Nocy! Czekały na nie wspaniałe atrakcje, towarzystwo kolegów i koleżanek, a na buziach malowały się uśmiechy.

Zakończenie Roku Szkolnego

Wszystko się zaczyna i kończy. Niestety… kolejni podopieczni opuszczają Przedszkole Zaczarowany Ogród. To smutne, ale także budujące! Nasze dzieci bogatsze o nową wiedzę, doświadczenia i znajomości udają się w dalszą drogę – starsi, dojrzalsi, więksi – ale tak samo kochani! Dziękujemy za czas spędzony w przedszkolu!

Wakacje w Zaczarowanym Ogrodzie

Nie zwalniamy tempa! W wakacje nasze przedszkole nadal jest otwarte dla dzieci! Wtedy stawiamy na naukę przez zabawę i letni wypoczynek! Zobaczcie, jak wspaniale spędzamy czas na słoneczku!