Wydarzenia - styczeń 2014

Urodziny Zuzi

Nasza Zusia skończyła już 3 latka!!!

Turniej szachowy w Młodzieżowym Domu Kultury

Nasze przedszkolaki kolejny raz uczestniczyły w konkursie szachowym zdobywając niemal zawodowe doświadczenie.

Audycja Muzyczna

Karnawał zagościł w Zaczarowanym Ogrodzie ! Tym razem Pan Paweł Stawarz zaprosił do nas swojego kolegę Pana Przemka Borowieckiego ze swoją perkusją. Było głośno i skocznie! Sami zobaczcie :-)

Obóz narciarski

Dziękujemy za te chwile organizatorom z ALPINO!!! Instruktorzy wspaniali profesjonalni i kochający dzieci. Dziękuję również rodzicom swoich podopiecznych za wspólnie spędzony czas - jesteście CUDOWNI !!! Śnieg nie chciał padać więc postanowiliśmy wracać. II część obozu w marcu...