Wydarzenia - luty 2014

Audycja Muzyczna

Do "Zaczarowanej Sali" po raz kolejny przyjechał wujek Paweł z audycją muzyczną :)


Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

26 lutego obchodziliśmy w "Zaczarowanym Ogrodzie" Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji nasze przedszkolaki wzięły udział w zajęciach poświęconych kulturze języka polskiego. Wspólnie zgłębialiśmy literaturę dla dzieci. Bawiliśmy się literkami w tworzenie i odczytywanie trudnych wyrazów. W tym dniu wiele uwagi poświęciliśmy również zabawom logopedycznym. Następnie wszystkie grupy spotkały się w sali teatralnej, gdzie odbyła się audycja muzyczna. Nasze dzieci zapoznały się z polskimi pieśniami patriotycznymi, spróbowały także swoich sił wokalnych podczas prezentacji najbardziej znanych polskich piosenek dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia zachęcą do dalszej dbałości o poprawność polszczyzny i pomogą w kształtowaniu świadomości językowej naszych przedszkolaków-małych Polaków.


Światowy Dzień Kota


Dzień Zakochanych

Miłość powinna gościć w naszych sercach każdego dnia!!!! W dzisiejszym dniu w przedszkolu szukaliśmy serc...


Dzień Babci i Dziadka

14 i 15 lutego gościliśmy w przedszkolu nasze cudowne babcie i wspaniałych dziadziusiów. Odświętnie ubrane przedszkolaki oraz udekorowane sale podkreślały szczególną wagę tego święta. Każda grupa przygotowała z tej okazji specjalny program artystyczny. W repertuarze nie zabrakło piosenek, wesołych wierszyków i wzruszających życzeń. Każdy przedszkolak samodzielnie przygotował dla swoich bliskich prezenty i laurki, które po udanym występie wręczył swoim babciom i dziadkom.


Urodziny Kostka i Weroniki

W Nibylandii swoje 6 urodziny świętowali: Weronika i Kostek


Bal Przebierańców

5 lutego w naszym przedszkolu odbył się wielki bal. Z tej okazji sala teatralna przemieniła się na jeden dzień w prawdziwą salę balową- były baloniki, serpentyny i kolorowe światła. Następnie każda grupa przedszkolna wzięła udział w zabawach ruchowych przy muzyce. W tym dniu śpiewaliśmy i tańczyliśmy w rytm dziecięcych przebojów i najnowszych hitów. Każdy przedszkolak miał okazję wziąć udział w zagadkach i konkursach oraz zaprezentować swoje przebranie. Bawiliśmy się znakomicie!


Spektakl "Piękna i Bestia"

W naszej sali teatralnej pojawiła się Piękna oraz Bestia w wykonaniu teatru Kukiełka...


Urodziny Michała

Nasz Michałek skończył już 5 lat!!!