Wydarzenia z roku 2010

Wizyta dermatologa

Dzień Ojca

Dzień Matki

Na tę chwilę dzieci czekały z niecierpliwością. Wspólnie z nauczycielkami przygotowały dekoracje, rekwizyty, laurki i upominki. Od kilku tygodni każdy wytrwale ćwiczyły swoją rolę do przedstawienia pt. "Wrona i ser". W "Zaczarowanym ogrodzie" odbyło się niezwykle ważne wydarzenie. Na scenie, w większości po raz pierwszy w życiu, zagościli nasi mali artyści. A wszystko to z okazji Dnia Matki.

Było trochę tremy, jednak dzieci spisały się na medal. Pięknie wystąpiły przed mamusiami i całym swoim sercem odśpiewały "Sto lat". Przedszkolaki pokazały, że w przedszkolu nie próżnują i mogą już pochwalić się wieloma rzeczami. Dzień Matki był wzruszającym spotkaniem, okazją do wspólnych rozmów i lepszego poznania się przy kawie i słodkim deserze, który ozdabiały dzieci.

Uroczyste otwarcie Zaczarowanego Ogrodu

W dniu 26.03.2010 nastąpiło uroczyste otwarcie "Przedszkola o profilu teatralnym Zaczarowany Ogród". Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się ze specyfiką przedszkola artystycznego oraz ofertą placówki. Uroczystości uświetniła obecność gwiazdy znanej m.in. z serialu "M jak miłość" aktorki Ewy Gorzelak, która przeprowadziła warsztaty teatralne zarówno dla wychowanków Zaczarowanego Ogrodu jaki i dzieci z innych przedszkoli mikołowskich. Do współpracy przy organizacji i przeprowadzeniu warsztatów włączyli się aktorzy Teatru Gry i Ludzie z Katowic Magda i Michał Tramer.

Warsztaty teatralne w Zaczarowanym Ogrodzie

W dniu 27.03.2010 odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci prowadzone przez Panią Ewę Gorzelak (serialową aktorkę, m.in.: "Na wspólnej", "M jak miłość"). Wszystkim dzieciom, rodzicom i opiekunom dziękujemy za przybycie i aktywny udział w zajęciach. Mamy nadzieje, że podobne przedsięwzięcia prowadzone przez znanych artystów na trwałe wpiszą się w działania Zaczarowanego Ogrodu. Współprowadzącymi warsztaty byli aktorzy z Teatru Gry i Ludzie z Katowic Magda i Michał Tramer na co dzień współpracujący z Zaczarowanym Ogrodem.