Wydarzenia w Klubie Malucha - Kwiecień 2017

Zajęcia rytmiczno-teatralne

Nasi mali klubowicze chętnie eksponują swój aktorski talent na zajęciach. Muzyka, ruch, śpiew, taniec, a przy tym ogromna zabawa. Najmłodsi dzięki zajęciom uczą się także koordynacji ruchowej czy poprawnej wymowy. Same pozytywy z tych naszych aktorskich prób!

Partyjka w szachy

Kto powiedział, że dzieci w Klubie Malucha nie potrafią grać w szachy? Mylił się! Nasi najmłodsi uczą się tej rozwijającej gry od początku przebywania w klubie. Szachownica im nie straszna!

Zaczarowane prace z odbitych dłoni

Co można wyczarować na kartce, kiedy pomaluje się farbą dłoń i odciśnie ją na papierze? Prawdziwe cuda! Takie zaczarowane prace motyli, kwiatów i innych motywów tworzyli uczestnicy zajęć w Klubie Malucha. Wyobraźnia nie zna granic, tym bardziej w Zaczarowanym Ogrodzie.

Lubimy klocki LEGO

Wszyscy wiemy, że klocki LEGO nie tylko bawią, ale i uczą. Nasze dzieci w Klubie Malucha szczególnie upodobały sobie zabawy nimi. Można z nich wyczarować prawdziwe architektoniczne cuda. A jak zabawa smakuje w towarzystwie fajnych kolegów!

Temat zajęć: MIŁOŚĆ

Dziś rozmawialiśmy o uczuciach. Jednym z nich, które szczególnie uwielbiają nasze maluchy, jest MIŁOŚĆ! Po rozmowach o tym pięknym przeżyciu wewnętrznym przyszedł czas na maluchowe okazanie miłości wszystkim swoim kolegom oraz paniom. Czy jest coś piękniejszego od serdecznego uścisku przyjaciela? Na zdjęciach widać, jak wszyscy bardzo się lubimy, a nawet po przyjacielsku kochamy!

Dzień Książki

Dzień Książki w naszym przedszkolu odbył się we wszystkich grupach wiekowych. Niektóre dzieci czytały, inne tylko słuchały. Co więcej - część dzieci wytańczyło swój tekst a część go namalowało! Zobaczcie sami ich zaczarowane ręcznie zakładki.