Wydarzenia w Klubie Malucha - styczeń 2016

Dzień babci i dziadka

To święto przedszkolaki oraz dzieci z Klubu Malucha obchodzili bardzo hucznie. A to dlatego, że babcie i dziadkowie to najukochańsi przyjaciele dzieci! To oni zawsze mają dla nich czas, spędzają długie chwile na zabawie, służą pomocą przy opiece nad maluchami i zawsze darzą ciepłym uśmiechem! Dlatego dzieci starały się, jak mogły, aby przygotować w Zaczarowanym Ogrodzie Dzień Babci i Dziadka jak najlepiej. Były prace plastyczne przedstawiające ukochanych dziadków, a także występ dla nich. Wszystko wypadło wspaniale. Licznie przybyli dziadkowie byli wzruszeni i bardzo szczęśliwi z debiutu ich wnuków na scenie. Dziękujemy Wam, babcie i dziadkowie, że byliście!

Bal przebierańców

W Zaczarowanym Ogrodzie zrobiło się bajkowo, magicznie, wesoło i imprezowo – odbył się BAL PRZEBIERAŃCÓW! W jakie postacie wcielały się dzieci? Byli policjanci, kosmonauci, księżniczki, pszczółki, żabki i wiele innych! Zobaczcie na zdjęciach.