Rekrutacja

Rekrutacja do przedszkola Zaczarowany Ogród trwa cały rok. Nasza placówka jest przedszkolem niepublicznym co sprawia, że nie obejmują jej niektóre rygorystyczne wymogi ustawy o systemie oświaty. Poniżej przedstawiamy korzyści, jakie płyną z rekrutacji do naszego przedszkola:

Brak wymagań i kryteriów

Do naszego przedszkola może uczęszczać każde dziecko w odpowiednim wieku, bez względu na swój stan rodzinny czy zarobki rodziców. W odróżnieniu od placówki publicznej, przedszkole niepubliczne nie jest objęte wymaganiami i kryteriami dotyczącymi m.in.:

• stanu cywilnego rodziców
  • dochodów rodziców
  • podjęcia pracy lub nauki przez rodziców
  • ilości rodzeństwa
  • odległości miejsca zamieszkania od placówki

O kolejności przyjęć decyduje tylko i wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Brak podań

Aby otrzymać miejsce w naszym przedszkolu nie trzeba składać podań ze wskazaniem i placówkami zastępczymi. Wystarczy na miejscu wypełnić kartę zgłoszenia i podpisać umowę. Szybko i prosto.

Całoroczny termin zgłoszeń

Dzięki temu, że rekrutacja w naszym przedszkolu trwa cały rok, przyjęcia następują nie tylko podczas oficjalnych terminów zgłoszeń, ale również poza nimi. Szczególnie często rodzice przychodzą do nas we wrześniu i październiku, kiedy wiadomo, że pociecha ma problem z adaptacją w przedszkolu publicznym. Przeniesienie dziecka do naszej placówki zmniejsza jego stres i ułatwia kontakt zarówno z rówieśnikami, jak i z nauczycielami.

Przedszkole Zaczarowany Ogród to:

• małe grupy wiekowe (maksymalnie 16 osób, gdy w przedszkolu publicznym liczba ta wynosi 25 i więcej)
  • wysoki poziom nauczania (nauka i zabawa, zajęcia muzyczne, teatralne, taneczne, sporty: judo, narty, rolki, język angielski, zajęcia szachowe)
  • indywidualna praca z każdym dzieckiem - nasze przedszkole ma na celu odkrycie talentów i pasji, dlatego poza zabawami w grupie podejmujemy również indywidualną pracę z każdym Maluchem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego przedszkola w Mikołowie!

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mail.
Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu przedszkole-mikolow.pl Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

* pola obowiązkowe