Jedyne takie Przedszkole w okolicach miasta Wyry

Przedszkole znajduje się 20 minut drogi od Wyr – w MikołowieGdzie jesteśmy?

Nasze Przedszkole znajduje się tylko 8 minut od Wyr - w Mikołowie. Warto do nas przyjechać i poznać autorski program nauczania przedszkolnego o profilu teatralnym nagrodzony przez MEN i Europejskie Stowarzyszenie Wydawców Edukacyjnych. W naszej placówce rozwijamy nie tylko zdolności Przedszkolaków (2,5 – 6 lat), ale również zupełnie malutkich dzieci (już od 1,5 roku życia) - nasz Klub Malucha jest doskonałą alternatywą dla żłobka w Wyrach. Zapraszamy!

Autorski program nauczania przedszkolnego „Entliczek Pentliczek”, nagrodzony przez MENNasz program

Nasze zajęcia pełne są kreatywności i pasji twórczej. Na edukacji artystycznej bawimy się w teatr, mamy również zajęcia muzyczno-rytmiczne, taneczne czy edukację plastyczną – wszystko to wspomaga ogólnorozwojowe kształtowanie umysłu i ciała najmłodszych. Jest to jedyne przedszkole o profilu teatralnym w okolicach Wyr. Więcej o autorskim programie

Do Klubu Malucha zapraszamy najmłodsze dzieci – już od 1,5 roku życiaKlub Malucha

Szukasz żłobka w Wyrach? Mamy dla Ciebie lepszą propozycję. Klub Malucha w naszej placówce to dopasowane do najmłodszych dzieci zajęcia edukacyjne połączone z zabawą. Grupy prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów. Na zajęciach rozwijamy talenty muzyczne, taneczne, plastyczne czy sportowe. Oferujemy karnety godzinowe: 6h, 8h i 10h pobytu wraz z wyżywieniem (catering). Zapraszamy dzieci już od 1,5 roku życia! Cennik Klubu Malucha

Zajęcia sportowe dla dzieci: judo, narty, łyżwyEdukacja sportowa

Już u najmłodszych dzieci warto zaszczepiać zamiłowanie do ruchu. Na naszych lekcjach sportu promujemy zdrowy styl życia i rozwijamy sportowe pasje. W naszym przedszkolu dzieci uczęszczają nie tylko na gimnastykę (w tym korekcyjną), ale również uczą się pływać, jeździć na łyżwach i nartach czy grać w piłkę nożną. Na uwagę zasługuje judo dla dzieci, które jest prowadzone w ramach edukacji sportowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Takiej szerokiej oferty nie ma żadne przedszkole w Wyrach! Nasze zajęcia sportowe

Język angielski dla dzieci w okolicy WyrJęzyk angielski

Nowatorskie podejście do nauczania języka, wypełnione zabawą i śmiechem sprawia, że dzieci czerpią przyjemność z nauki i są bardziej chętne do rozwijania tej dziedziny w przyszłości. Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną stosującą powyższe metody nauczania nie tylko w Mikołowie, ale i w najbliższych miejscowościach. W naszym przedszkolu oferujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci już od 3 lat.

Stosujemy trzy metody nauczania:

• TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch
  • metodę audiowizualną – kojarzenie dźwięku z obrazem
  • metodę dramy – dzieci wcielają się w postacie z bajek

Jeśli szukasz lekcji angielskiego dla dzieci w Wyrach, zapraszamy do nas!

Szachy dla dzieci w okolicy WyrZajęcia szachowe

Nauka gry w szachy jest doskonałym motorem napędowym do wszechstronnego rozwoju dziecka. Nie dość, że kształci pamięć, rozwija logiczne myślenie i wyobraźnię przestrzenną, ale również uczy odpowiedzialności za podjęte decyzje i szacunku do przeciwnika. Umiejętności z szachownicy przechodzą na inne dziedziny życia najmłodszych i pozwalają znacznie lepiej radzić sobie w późniejszych etapach edukacji czy życia społecznego. Jeśli szukasz zajęć szachowych dla dzieci w Wyrach i okolicach – zapraszamy!

Gdzie jesteśmy?

Nasze Przedszkole znajduje się tylko 8 minut od Wyr - w Mikołowie.

ul. Nowa 1c, 43-190 Mikołów
email: info@przedszkole-mikolow.pl

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mail.
Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu przedszkole-mikolow.pl Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

* pola obowiązkowe