Wyjątkowe Przedszkole o profilu teatralnym w okolicach Tychów

Przedszkole Zaczarowany Ogród w MikołowieTylko 15 minut z Tychów

Przedszkole Zaczarowany Ogród znajduje się na trasie Tychy - Mikołów, 15 minut jazdy od centrum miasta. Działamy na podstawie unikatowego programu nauczania z zajęciami teatralnymi oraz w oparciu o nagradzany „Entliczek Pentliczek”. W naszym przedszkolu w Mikołowie goszczą dzieci w wieku 2.5 - 6 lat i młodsze dzieci (już od 1.5 roku życia) należące do Klubu Malucha.

Autorski program nauczaniaNasz program

Na zajęciach wykorzystujemy nasz autorski program rozwoju z elementami teatru. Korzystamy również z programu nauczania „Entliczek Pentliczek”, wyróżnionego przez MEN. Kształtujemy umysły i zachęcamy do swobodnego wyrazu swojej kreatywności i pasji twórczej, jednocześnie pokazując prawidłowe wzorce zachowań. Więcej o autorskim programie »

Klub Malucha - prywatny żłobekZamiast żłobka w Tychach

Do Klubu Malucha należą najmłodsze dzieci - już od 1,5 roku życia. Zamiast zajęć prowadzimy wesołe, edukacyjne zabawy. Rozwijamy talenty aktorskie, muzyczne, taneczne, sportowe i plastyczne. W ramach Klubu Malucha oferujemy karnety godzinowe: 6h, 8h i 10h pobytu wraz z wyżywieniem (catering). Cennik Klubu Malucha »

Sport już od najmłodszych latSport już od najmłodszych lat

Zaszczepiamy w naszych pociechach zamiłowanie do sportów i ruchu na świeżym powietrzu. Prowadzimy klasyczne zajęcia gimnastyczne, ale korzystamy również z ciekawych zajęć sportowych pod okiem doświadczonych specjalistów: judo dla dzieci, łyżwy, narty, piłkę nożną. Nasze zajęcia sportowe »

Język angielski dla dzieci w okolicy TychówJęzyk w zabawie

Uczymy przez dobrą zabawę. Ta idea przyświeca nam również podczas zajęć językowych. Stosujemy trzy metody: TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch, metodę audiowizualną - kojarzenie dźwięku z obrazem oraz metodę dramy - dzieci wcielają się w postacie z bajek. Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną stosującą powyższe metody nauczania nie tylko w Mikołowie, ale i w najbliższych miejscowościach, w tym w Katowicach czy Tychach. W naszym przedszkolu oferujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci już od 3 roku życia.

Stosujemy trzy metody nauczania:

• TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch
  • metodę audiowizualną - kojarzenie dźwięku z obrazem
  • metodę dramy - dzieci wcielają się w postacie z bajek

Jeśli szukasz lekcji angielskiego dla dzieci w Tychach, zapraszamy do nas!

Nauka gry w szachy dla dzieciSzach mat!

Nauka gry w szachy to wspaniałe, rozwojowe zajęcie, kształcące pamięć i logiczne myślenie. Dzięki rywalizacji dzieci uczą się szacunku do przeciwnika i umiejętności wygrywania i przegrywania. Dążą do coraz lepszych wyników, szukają nowych rozwiązań i dróg do celu. Zachowania z planszy przenoszą także do swojego życia. Zachęcamy do zapisów na zajęcia szachowe dla dzieci!

Gdzie jesteśmy?

Zaczarowany Ogród - Przedszkole i Klub Malucha znajduje się na trasie Tychy - Mikołów, 15 minut jazdy od centrum miasta.

ul. Nowa 1c, 43-190 Mikołów
email: info@przedszkole-mikolow.pl

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mail.
Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu przedszkole-mikolow.pl Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

* pola obowiązkowe