Wyjątkowe Przedszkole o profilu teatralnym w okolicach Katowic

Przedszkole Zaczarowany Ogród w MikołowieJesteśmy niedaleko Katowic

Przedszkole Zaczarowany Ogród znajduje się w odległości 25 minut od Katowic - w Mikołowie. Zapraszamy wszystkich Rodziców i Dzieci do odwiedzin i poznania naszego autorskiego programu nauczania. W naszej placówce świat poznają nie tylko dzieci w wieku przedszkolnym (2,5 - 6 lat), ale również najmłodsze pociechy (już od 1,5 roku życia) - nasz Klub Malucha jest doskonałą alternatywą dla żłobka w Katowicach. Zapraszamy również rodzeństwa - dla Was specjalna zniżka!

Autorski program nauczaniaCzego uczymy?

Z dumą prezentujemy nasz autorski program rozwijania aktywności przez formę teatralną. Korzystamy również z programu nauczania „Entliczek Pentliczek”, nagrodzonego przez MEN. Na zajęciach najważniejsza staje się pasja twórcza i kreatywność. Bawimy się w teatr, wystawiamy przedstawienia i musicale, uczymy się tańca i rytmiki. Wszystkie nasze zajęcia wspomagają kształtować umysł dziecka w kierunku dobrych wzorców zachowań Więcej o autorskim programie »

Klub Malucha - atrakcyjna alternatywa dla żłobka w KatowicachCo zamiast żłobka?

Stworzyliśmy swego rodzaju alternatywę dla żłobka w Katowicach. Do Klubu Malucha zapraszamy najmłodsze dzieci - już od 1,5 roku życia. Na zajęciach skupiamy się przede wszystkim na zabawie połączonej z nauką. Rozwijamy talenty aktorskie, muzyczne, taneczne, plastyczne i sportowe. Oferujemy karnety godzinowe: 6h, 8h i 10h pobytu wraz z wyżywieniem (catering). Cennik Klubu Malucha »

Zajęcia sportowe i ruchowe w przedszkoluSport dla najmłodszych

Staramy się już od samego początku zaszczepić w naszych dzieciach zamiłowanie do sportów. Wykorzystujemy do tego tradycyjne metody jak zajęcia gimnastyczne i rytmiczne oraz nowe, ciekawe sporty: judo, łyżwy, narty, piłkę nożną. Wszystkie zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy. Z tak ciekawą ofertą możemy śmiało konkurować z najlepszymi przedszkolami w Katowicach! Nasze zajęcia sportowe »

Zajęcia językowe w przedszkoluJęzyk to podstawa

Zabawa i śmiech to najlepsze sposoby na naukę języka. Dzięki temu dzieci czerpią z lekcji przyjemność i łatwiej zapamiętują materiał. Stosujemy trzy metody nauczania: TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch, metodę audiowizualną - kojarzenie dźwięku z obrazem oraz metodę dramy - dzieci wcielają się w postacie z bajek. Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną stosującą powyższe metody nauczania nie tylko w Mikołowie, ale i w najbliższych miejscowościach, w tym w Katowicach czy Tychach. W naszym przedszkolu oferujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci już od 3 lat.

Stosujemy trzy metody nauczania:

• TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch
  • metodę audiowizualną - kojarzenie dźwięku z obrazem
  • metodę dramy - dzieci wcielają się w postacie z bajek

Jeśli szukasz lekcji angielskiego dla dzieci w Katowicach, zapraszamy do nas!

Szachy dla dzieci w przedszkoluA może szachy?

Nauka gry w szachy to idealna stymulacja rozwoju dziecka. Kształci pamięć, pomaga rozwijać logiczne myślenie i udoskonala wyobraźnię przestrzenną, uczy odpowiedzialności za podjęte decyzje i szacunku do przeciwnika. Uczeń przenosi wzorce z planszy do swojego życia. Zachęcamy do zapisów na zajęcia szachowe dla dzieci!

Gdzie jesteśmy?

ul. Nowa 1c, 43-190 Mikołów
email: info@przedszkole-mikolow.pl

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mail.
Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu przedszkole-mikolow.pl Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

* pola obowiązkowe