Wyjątkowe Przedszkole o profilu teatralnym w okolicach Gostyni

Przedszkole Zaczarowany Ogród w MikołowieJesteśmy 12 minut od Gostyni

Przedszkole Zaczarowany Ogród znajduje się na trasie Gostyń - Mikołów, 12 minut jazdy dogodną trasą. Idealne rozwiązanie dla rodziców pracujących w okolicy i dbających o najlepszą jakość edukacji dla swoich dzieci. Zapraszamy rodzeństwo, mamy atrakcyjny rabat 50% na drugą pociechę.

Nasz autorski program dla przedszkolaków uczy przez zabawęCzego uczymy?

Do naszych zajęć dodajemy elementy teatralno-muzyczne, co sprawia, że jesteśmy unikatowym przedszkolem w tej okolicy. Korzystamy również z programu nauczania „Entliczek Pentliczek”, nagrodzonego przez MEN. W nauce przez zabawę liczy się dla nas pasja, twórczość i wyobraźnia. Więcej o autorskim programie »

Klub Malucha - prywatny żłobekŻłobek w Gostyni?

Mamy alternatywę! Zapraszamy do Klubu Malucha wszystkie malutkie dzieci - już od 1,5 roku życia. Zamiast zajęć prowadzimy wesołe, edukacyjne zabawy. Rozwijamy talenty aktorskie, muzyczne, taneczne, sportowe i plastyczne. W Klubie Malucha można skorzystać z karnetów godzinowych: 6h, 8h i 10h pobytu wraz z wyżywieniem (catering). Cennik Klubu Malucha »

Sport już od najmłodszych latZajęcia sportowe dla dzieci

Już u najmłodszych dzieci warto zaszczepiać zamiłowanie do ruchu. Na naszych lekcjach sportu promujemy zdrowy styl życia i rozwijamy sportowe pasje. W naszym przedszkolu dzieci uczęszczają nie tylko na gimnastykę (w tym korekcyjną), ale również uczą się pływać, jeździć na łyżwach i nartach czy grać w piłkę nożną. Na uwagę zasługuje judo dla dzieci, które jest prowadzone w ramach edukacji sportowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Takiej szerokiej oferty nie ma żadne przedszkole w Gostyni! Nasze zajęcia sportowe

Język angielski dla dzieci w okolicy GostyniJęzyk to zabawa

Zabawa i śmiech to najlepsze sposoby na naukę języka. Dzięki temu dzieci czerpią z lekcji przyjemność i łatwiej zapamiętują materiał. Stosujemy trzy metody nauczania: TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch, metodę audiowizualną - kojarzenie dźwięku z obrazem oraz metodę dramy - dzieci wcielają się w postacie z bajek. Jesteśmy jedyną placówką przedszkolną stosującą powyższe metody nauczania nie tylko w Mikołowie, ale i w najbliższych miejscowościach, w tym w Katowicach czy Tychach. W naszym przedszkolu oferujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci już od 3 lat.

Stosujemy trzy metody nauczania:

• TPR: Total Physical Response, czyli nauczanie przez ruch
  • metodę audiowizualną - kojarzenie dźwięku z obrazem
  • metodę dramy - dzieci wcielają się w postacie z bajek

Jeśli szukasz lekcji angielskiego dla dzieci w Katowicach, zapraszamy do nas!

Nauka gry w szachy dla dzieciSzachy dla dzieci

Gra w szachy to wyjątkowo rozwojowe zajęcie, kształci pamięć i logiczne myślenie. Rywalizacja uczy szacunku do przeciwnika i odpowiedzialności za podjęte decyzje. Dzieci szybko się uczą, a zachowania z planszy przenoszą do swojego codziennego życia. Zachęcamy do zapisów na zajęcia szachowe dla dzieci!

Gdzie jesteśmy?

ul. Nowa 1c, 43-190 Mikołów
email: info@przedszkole-mikolow.pl

Prosimy o dokładne wypełnienie poniższego formularza.
Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Zaznacz, aby otrzymać kopię tej wiadomości na swój adres e-mail.
Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu przedszkole-mikolow.pl Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.

* pola obowiązkowe