Jedyne takie Przedszkole w Mikołowie

Przedszkolaki

Przedszkolaki w Zaczarowanym Ogradzie MikołówW ramach edukacji przedszkolnej realizujemy edukacyjne i wychowawcze podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz autorski program rozwijania aktywności twórczej poprzez wykorzystanie różnych form teatralnych dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Zajęcia dla dzieci przedszkolnych odbywają się w trzech salach edukacyjnych… Więcej »

Edukacja artystyczna

Edukacja artystyczna w przedszkolu w MikołowieProwadzimy szereg zajęć z zakresu edukacji artystycznej. Zabawa w teatr, zajęcia taneczne, zajęcia muzyczno-rytmiczne oraz edukacja plastyczna to wspaniała forma ogólnorozwojowego kształtowania umysłu i ciała. Poprzez zabawę dzieci uczą się nowych rzeczy, które przydają się w ich dalszym rozwoju… Więcej »

Edukacja sportowa

Edukacja sportowa w Zaczarowanym OgrodzieEdukacja sportowa najmłodszych ma na celu promować zdrowy styl życia oraz rozwijać sportowe pasje. Chcemy "zaszczepić" naszym podopiecznym zamiłowanie do ruchu. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. W naszym przedszkolu dzieci poznają takie dyscypliny jak judo, pływanie, jazda na łyżwach czy piłka nożna… Więcej »

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dla przedszkolaków w Zaczarowanym OgrodzieW naszym przedszkolu dzieci już w wieku 3 lat rozpoczynają naukę języka angielskiego poprzez nauczanie języka przez ruch oraz metodę audiowizualną. Na zajęciach dodatkowych dzieci uczą się gry w szachy, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dziecka, kształcą pamięć oraz umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia… Więcej »