Edukacja muzyczna

W przedszkolu Zaczarowany Ogród comiesięczne audycje przedszkolne oraz cotygodniowe warsztaty muzyczne przeprowadza Pan mgr Paweł Stawarz.

Pan Paweł jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach - Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej - klasa wibrafonu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Lesznie - klasa perkusji. Kompozytor, aranżer, producent oraz pedagog w Młodzieżowych Domach Kultury w Chorzowie i w Siemianowicach Śląskich oraz Jaworznickiej Szkole Muzyki Rozrywkowej. Współpracuje z czołówką polskiej i europejskiej sceny muzycznej.

Celem spotkań muzycznych jest przybliżanie dzieciom wiadomości o muzyce i jej roli w życiu człowieka oraz pokazanie przeróżnych instrumentów muzycznych. Zajęcia pełnią rolę pouczającą i wychowawczą. Podczas warsztatów dzieci maja możliwość wspólnego śpiewania i są atrakcyjną formą poznawania i przeżywania muzyki.

Edukacja muzyczna w przedszkolu

Warsztaty muzyczne: