Nasze sukcesy

Pragniemy uroczyście poinformować, że nasze utalentowane przedszkolaki odnoszą swoje małe-wielkie sukcesy-zarówno w naszym przedszkolu, jak również poza jego murami;)

Grudzień 2017

Otrzymaliśmy certyfikat dla placówki promującej pierwszą pomoc. W zajęciach z pierwszej pomocy uczestniczyły dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki zdobyły niezbędną wiedzę, aby móc pomóc koledze albo dorosłemu.

Listopad 2017

Przedszkolaki zostały wyróżnione w konkursie plastycznym pt. „Moja Rodzina w Mikołowie”, który był zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Mikołowie. Dzieci przedstawiły w przepiękny sposób jak wygląda dzisiejsza rodzina w naszym mieście. Gratulujemy prześlicznych prac.

Styczeń 2013

KOLEJNY WIELKI SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW!

Z dumą zawiadamiamy, że nasze dzieci po raz kolejny odniosły sukces w konkursie plastycznym!

31 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie ( Oddział dla Dzieci i Młodzieży) ogłosiła wyniki konkursu pt. „Mikołów oczami dziecka”. W konkursie tym wzięło udział wiele mikołowskich przedszkoli i szkół podstawowych, w tym również nasze przedszkole. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ musiało wyłonić laureatów spośród aż 127 prac, dlatego tym bardziej cieszy nas, że twórcze wysiłki naszych przedszkolaków zostały po raz kolejny zauważone i docenione.

Szczęśliwy zwycięzcy to Krzyś ( II miejsce) i Maja (III miejsce)- oboje z grupy przedszkolnej „Misie”- 5-latki.

Laureatom i ich rodzinom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy artystyczne i nie tylko :)

Więcej informacji na stronie: www.bibliotekamikolow.pl

Grudzień 2012

ROZSTRZYGNIĘCIE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ANIOŁ/DIABEŁ”
PIERWSZE MIEJSCE DLA „ZACZAROWANEGO OGRODU” !!!

Z ogromną radością pragniemy poinformować o wielkim sukcesie SARY Z GRUPY PRZEDSZKOLNEJ „MYSZKI” (4-LATKI)

Jury obradujące 5 grudnia 2012 roku, w składzie:

• I komisja:
    Anna Styś (MDK Jordan), ks. Proboszcz Eugeniusz Kurpas (Proboszcz Parafii św. Michała Archanioła w Michałkowicach), Monika Pojda – Dziekońska (Siemianowickie Centrum Kultury), Piotr Langfort (Towarzystwo Przyjaciół Siemianowic Śląskich), Ewa Cioch (OHP)
  • II komisja:
    Danuta Sobczyk (Pełnomocnik Prezydenta ds. Rodziny i Polityki Społecznej), Barbara Merta (radna Miasta Siemianowice Śl.), Franciszek Sowa i Barbara Sitek (Grupa Plastyczna Spichlerz)

wyłoniło laureatów spośród nadesłanych prac płaskich i przestrzennych, w pięciu kategoriach wiekowych:

• 1/Przedszkola
  • 2/Klasy I-III
  • 3/Klasy IV-VI
  • 4/Gimnazja
  • 5/Szkoły ponadgimnazjalne

Pierwsze miejsce wśród prac płaskich, w kategorii wiekowej-przedszkola zdobyła Sara!!!!!!!!

Cały "Zaczarowany Ogród" cieszy się razem z laureatką i jej rodziną.
Warto dodać, że na konkurs wpłynęło ponad 2000 prac...

Więcej informacji na stronie: www.zsoiz.szkolnastrona.pl

Październik 2012

Z wielką dumą i radością pragniemy poinformować o kolejnym sukcesie naszych dzieci. W październiku nasze przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym, który przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie. Warto przypomnieć, że konkurs ten został zorganizowany w związku z ogłoszeniem roku 2012- rokiem Wielkiego Człowieka - lekarza, pedagoga i pisarza- Janusza Korczaka. Celem konkursu było wykonanie ilustracji do książki Janusza Korczaka pt. "Król Maciuś na bezludnej wyspie". W konkursie wzięło udział kilkaset prac, z których jury wyłoniło zwycięzców. I tak oto pierwsze miejsce zajął Mikołaj J. z grupy przedszkolnej "Misie", trzecie miejsce zajęła Zosia-również z grupy Misie :-) Laureatom konkursu oraz ich rodzinom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Marzec 2012

Charleen zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym pt. "Mój dinozaur", zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę w Mikołowie

Kwiecień 2012

Amelia została wyróżniona za kartkę wielkanocną z wizerunkiem baranka, w konkursie plastycznym pt. " Kartka wielkanocna", zorganizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie