Klub Malucha - prywatny żłobek w Mikołowie

Dla najmłodszych podopiecznych Zaczarowanego Ogrodu przygotowaliśmy miejsce w pełni bezpieczne i przyjazne dzieciom. W naszym żłobku zapewniamy szeroką ofertę zajęć z niezliczoną ilością zabaw ogólnorozwojowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów, którzy dbają o to aby dzieci nie tylko cieszyły się przebywaniem z rówieśnikami, ale również poznawały i rozwijały swoje talenty muzyczne czy plastyczne.

Prywatny Żłobek w Mikołowie

Dbamy o to aby równocześnie z rozwojem ruchowym i intelektualnym dzieci opanowały niezbędne umiejętności samodzielnego jedzenia, picia i innych, nie mniej ważnych potrzeb życiowych, które na pewno przydają się w dalszym rozwoju

Zajęcia dla dzieci najmłodszych realizowane są w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, aby zapewnić naszym podopiecznym wygodę, bezpieczeństwo i komfortowe warunki do zabawy i odpoczynku.

Do naszego żłobka zapraszamy maluszki w wieku od 1,5 roku.

Cennik Klubu Malucha

KARNET NR 1 OD 7:00/8:00 – 13:00/14:00

Cena: 400,00 plus catering 7,00 za 1 dzień

KARNET NR 2 OD 7:00/8:00 – 15:00/16:00

Cena: 500,00 plus catering 8,00 za 1 dzień

KARNET NR 3 OD 7:00-17:00

Cena: 550,00 plus catering 8,00 za 1 dzień

W ramach pobytu w prywatnym żłobku dzieci mają zagwarantowane:

• Dni Przedszkolne
  • Teatrzyki
  • Audycje muzyczne
  • Urodzinowy prezent
  • Prezent od Św. Mikołaja
  • Prezent na Dzień Dziecka
  • Zajęcia ogólnorozwojowe
  • Ubezpieczenie

W okresie adaptacyjnym, kiedy dziecko jest do 3h dziennie, istnieje możliwość rozliczania dziennego pobytu dziecka. Wówczas cena wynosi 19 zł / dzień.

Prace maluszków:

Zajęcia maluszków: