Klub Malucha - prywatny żłobek w Mikołowie

Dla najmłodszych podopiecznych Zaczarowanego Ogrodu przygotowaliśmy miejsce w pełni bezpieczne i przyjazne dzieciom. W naszym prywatnym żłobku zapewniamy szeroką ofertę zajęć z niezliczoną ilością zabaw ogólnorozwojowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów, którzy dbają o to, aby dzieci nie tylko cieszyły się przebywaniem z rówieśnikami, ale również poznawały i rozwijały swoje talenty muzyczne czy plastyczne.

Prywatny Żłobek w Mikołowie

Dbamy o to aby równocześnie z rozwojem ruchowym i intelektualnym dzieci opanowały niezbędne umiejętności samodzielnego jedzenia, picia i innych, nie mniej ważnych potrzeb życiowych, które na pewno przydają się w dalszym rozwoju.

Zajęcia dla dzieci najmłodszych realizowane są w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, aby zapewnić naszym podopiecznym wygodę, bezpieczeństwo i komfortowe warunki do zabawy i odpoczynku.

Do naszego żłobka zapraszamy maluszki w wieku od 1,5 roku. Żłobek otwarty jest w godzinach: 7:00 - 17:00.

Cennik Klubu Malucha

Dla rodziców przygotowaliśmy trzy rodzaje specjalnych pakietów w zależności od ilości wybranych godzin. Opiekę nad dzieckiem można dostosować do pracy rodziców. Do podstawowej ceny należy doliczyć opłatę za wyżywienie.

• Karnet nr. 1 - 6H (7:00/8:00 – 13:00/14:00)

Cena: 400,00 zł (dodatkowo płatny catering - 7,00 zł/dzień). Najmniejszy godzinowo pakiet obejmujący opiekę nad dzieckiem przez 6 godzin.

• Karnet nr. 2 - 8H (7:00/8:00 – 15:00/16:00)

Cena: 500,00 zł (dodatkowo płatny catering - 8,00 zł/dzień). Średni pakiet, podczas którego dziecko znajduje się pod naszą opieką przez 8 godzin.

• Karnet nr. 3 - 10H (7:00 - 17:00)

Cena: 550,00 zł (dodatkowo płatny catering - 8,00 zł/dzień). Największy pakiet obejmujący opiekę nad dzieckiem przez 10 godzin.

W ramach pobytu w prywatnym żłobku dzieci mają zagwarantowane:

• Dni Przedszkolne
  • Teatrzyki
  • Audycje muzyczne
  • Urodzinowy prezent
  • Prezent od Św. Mikołaja
  • Prezent na Dzień Dziecka
  • Zajęcia ogólnorozwojowe
  • Ubezpieczenie

Istnieje możliwość zapisu dziecka do naszego żłobka w krótszym wymiarze godzinowym (jedynie w okresie adaptacyjnym). Cena ustalana jest wtedy indywidualnie.

Prace plastyczne maluszków:

Zajęcia maluszków: