Żabki

Biblioteka

Z wielką radością pragniemy powiadomić wszystkich rodziców i krewnych naszych dzieci, że w trosce o rozwój czytelniczy naszych najmłodszych powołaliśmy do życia bibliotekę przedszkolną. Naszemu księgozbiorowi daleko jeszcze do zbiorów Biblioteki Śląskiej, ale wciąż się rozwijamy:)

Mamy już sporo ciekawych bajek i wierszyków-rodzice również znajdą tu coś dla siebie! Nasza biblioteka została utworzona w sali cioci Agaty( grupa przedszkolna „Kotki”)Pragniemy również powiadomić, iż nasze przedszkole przyłączyło się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. W ramach tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia zapraszamy serdecznie wszystkie mamusie, tatusiów, babcie, dziadków i wszystkich bliskich naszych dzieci do poświęcenia nam 20 minut na wspólne czytanie bajek. To przecież tak niewiele, a korzyści tej akcji odczujemy za parę lat wszyscy!

• Termin spotkania można ustalić z wychowawcą grupy
  • Istnieje możliwość przyniesienie własnej książki/książek lub innej pozycji wybranej przez dziecko;)

Ostatnio gościli u nas z książką:

• mamusia Antka
  • mamusia Bartka
  • mamusia Hani
  • tatuś Miecia
  • mamusia Miecia
  • mamusia Martynki i Mai :)

Dziadek Krzysia - grupa Biedronek

Mama Mikołaja - grupa Misiów